Клініка анестезії та інтенсивної медицини

Скористайтеся сучасними якісними методами лікування, які пропонує сучасна німецька медицина!

Юрген Алтмеппен

Клінікою анестезіології, оперативної інтенсивної медицини і швидкої медичної допомоги керує головний лікар доктор Юрген Алтмеппен.

Клініка має в своєму розпорядженні відділенням інтенсивної терапії на 14 ліжок і залом інтенсивного до і після операційного догляду за пацієнтами на 8 ліжок, одна з яких обладнана апаратом штучного дихання.

Персонал клініки готує пацієнтів до операції, забезпечує анестезіологічні заходи під час оперативного втручання, контролює вихід пацієнта з наркозу і здійснює наступний інтенсивний догляд за пацієнтами в перші години після операції.

Наркозу передує детальна роз’яснювальна бесіда, огляд пацієнта, а в разі потреби і обстеження на відповідному обладнанні.

Сучасна техніка дозволяє нам застосовувати оптимальний наркоз, як для недоношених дітей, так і для літніх людей, без ризику для їх здоров’я. Завданням анестезіолога є забезпечення безболісності операції, спостереження за життєво важливими функціями пацієнта під час оперативного втручання, і, в разі необхідності, негайне реагування на будь-які зміни стану хворого.

Пацієнти у відділенні інтенсивного догляду перебувають під наглядом медичного персоналу цілодобово.

У відділенні реанімації забезпечений догляд за тяжкохворими. Ліжка обладнані новітньою технікою так, що в разі екстреної необхідності можна проводити реанімаційні заходи прямо в палаті. При відмові життєво важливих органів у пацієнтів, в нас є апарати «Штучна легеня» і «Штучна нирка».

Часто реанімаційні заходи починаються прямо в машинах швидкої допомоги, під наглядом кваліфікованих лікарів, з якими наша клініка знаходиться в тісному контакті. У розпорядженні бригади швидкої допомоги, крім сучасно обладнаних автомобілів знаходиться вертоліт, що забезпечують транспортування хворих в регіон Нордоберпфальц і Амберг, а також перевезення пацієнтів між клініками.

Часті питання про наркоз

Що таке наркоз?

Наркоз — це загальне знеболювання, штучно викликаний зворотній стан центральної нервової системи, при якому виникає втрата свідомості, сон, розслаблення скелетних м’язів. Все це виникає при введенні одного або декількох загальних анестетиків, оптимальна доза яких підбирається анестезіологом.

Наркоз проводиться за допомогою сучасних медикаментів, які добре переносяться пацієнтом і швидко виводяться з організму. Таким чином, навантаження на Ваш організм знижується до мінімуму.

Наскільки небезпечний наркоз?

Завдяки сучасним медикаментам і високім можливостям контролю за станом пацієнта, можна стверджувати, що анастезія і наркоз є достатньо безпечними.

Препарати для наркозу підбираються індивідуально для кожного пацієнта, тому дуже важливо надати лікарю-анестезіологу повні відомості про всі Ваші супутні захворювання і результати обстежень.

Чому не можна нічого їсти і пити перед операцією?

Пацієнти з повним шлунком набагато частіше страждають нудотою і блювотою після наркозу, ніж пацієнти, яким був зроблений наркоз натщесерце. Під час анестезії або в стадії пробудження, кашльовий і ковтальний рефлекси пригнічені, і тому існує небезпека, що вміст шлунку потрапить в глотку, а звідти через трахею — в легені. Ця небезпека тим вище, чим менше часу пройшло між операцією і останнім прийомом їжі.

Чому не можна палити перед операцією?

Паління сприяє підвищенню секреції шлункового соку і збільшує ризик потрапляння кислоти в дихальні шляхи.

Чому пацієнти після наркозу мерзнуть?

Почуття холоду і тремтіння після наркозу не несе в собі жодної небезпеки, однак є не зовсім приємними відчуттями. Тому ми намагаємося всіма можливими способами (індивідуальний підбір медикаментів, тепле повітря в операційному залі і післяопераційній палаті) запобігати або зводити на мінімум всі ці прояви.

Яка можливість появи нападів нудоти і блювоти після наркозу?

Напади нудоти і блювоти після операції сьогодні, на щастя, зустрічаються дуже рідко. Завдяки індивідуальному підбору медикаментів для кожного пацієнта ми зводимо ризик виникнення цих симптомів до мінімуму.

Вас зустрінуть і на протязі всього періоду лікування в клініці, вас будуть супроводжувати безкоштовні перекладачі.